Satın Alma Soruları

Nasıl Satın Alabilirim?

Sitemizin Sağ üst Köşesinde bulunan üye panelimizden üye olarak, ister kredi kartınıza taksitle, isterseniz banka havale ve eft si ile ödeme yapabilirsiniz. http://www.fcabilisim.com/banka-bilgilerimiz/

Sitem Yayına Nezaman Girer?

Ödemeniz tarafımıza ulaştıktan sonra 15 dakika içerisinde siteniz otomatik olarak yayına giriyor ve şifreleriniz cep telefonunuza mesaj olarak sistem tarafından gönderiliyor.

Kendi Domainimi Kullanabilir miyim?

Evet kendi domaininizi kullanabilirsiniz sadce DNS yönlenrimesi yapmanız yeterli. ns1.tr-dns.com ns2.tr-dns.com DNS adreslerimiz

FTP ve Cpanel Bilgileri Veriliyor mu?

Sistemlerimizde FTP ve CPANEL bulunmamaktadır, kiralama mantığıyla çalışmaktadır, ödenen ücretler yazılım değil hosting ücretidir.

Teknik Sorular

Sitemin Yönetim Paneli Var mı?

Evet, sitenizin kolay kullanımlı yönetim paneli sayesinde dakikalar içerisinde web sitenizi oluşturarak müşterilerinize ulaşabilirsiniz.

İçerik, Video, Foto Galeri Ekleyebilir miyim?

Evet, sitenizin gelişmiş yönetim paneli sayesinde içerik ekleme, foto galeri ekeleme veya çektiğiniz kendi videolarınızı, isterseniz you tu be yada benzeri sitelerden alınmış kodlarla videolarınızı yayınlayabilirsiniz.

Hiçbir Web Tasarım Bilgim Yok, Kullanabilir miyim?

Hiçbir web tasarım yada kodlama bilgisine sahip olmanıza gerek yoktur, Hazır sitelerimizin yapılma amacı web tasarım hakkında bilgisi olmayanlara çok paralar harcamadan kolayca web sitesi sahibi olmalarını sağlamaktır.

Destek Alabilir miyim?

Evet, Takıldığınız tüm sorunlarda üye girişi yaparak ücretsiz teknik destek alabilirsiniz.